Następny transport darów dla powodzian z Bogatyni

W dniu dzisiejszym wyruszył z Wrocławia do Bogatyni drugi transport darów dla powodzian. Zebrano sporą ilość środków czystości, ubrań roboczych, odzieży, obuwia, łopat, szczotek, ręczników, kocy, pościeli, latarek, baterii ścierek, pieluch dla niemowląt, kilka kartonów herbaty, czajników, konserw, chleba, słodyczy, warzyw i owoców oraz wody pitnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz firmom, które ofiarowały wiele wspaniałych darów w bardzo dużych ilościach. Dziękujemy Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Handlowym „WADEX SA” z siedzibą we Wrocławiu oraz firmie „KAZIMIERSKI” z siedzibą w Lutyni za nieodpłatne udostepnienie samochodów dostawczych wraz z kierowcami, którzy dostarczyli wszystkie dary dla powodzian do Bogatyni. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy pomagali zbierać i pakować dary do samochodów dostawczych. Wszystkie dary zostały przekazane do głównego punktu zbiorczego w Bogatyni, który mieści się w Szkole Podstawowej przy ulicy Wyczółkowskiego.

Podziel się swoją opinią

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszej społeczności, aby być jednym z pierwszych informowanych o moich inicjatywach, projektach i działaniach w Parlamencie Europejskim - zapisz się teraz do newslettera!