Konwencja Samorządowa Prawa i Sprawiedliwości

Prof. Ryszard Legutko wziął udział w Konwencji Samorządowej Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w dniu 4 listopada we Wrocławiu w budynku NOT. Podczas konwencji zostali zaprezentowani kandydaci na Prezydentów dolnośląskich miast oraz liderzy list do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Podczas konwencji oprócz Prof. Ryszarda Legutki głos zabrało kilkunastu mówców : kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Prezydenta Wrocławia – Dawid Jackiewicz, Posłowie na Sejm RP : Beata Kempa, Adam Hofman, Mariusz Kamiński oraz Jacek Świat, mąż tragicznie zmarłej w katastrofie smoleńskiej posłanki PiS Aleksandry Natalli-Świat. Kandydaci Prawa i Sprawiedliwośći na Prezydentów : Legnicy – Ewa Szymańska, Wałbrzycha – Piotr Sosiński, Jeleniej Góry – Marzena Machałek, Lubina – Piotr Cybulski, Bolesławca – Dominik Chodyra i Świdnicy – Mariusz Barcicki oraz liderzy list do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego :

 Okręg 1 – Andrzej Jaroch

 Okręg 2 – Paweł Hreniak

 Okręg 3 – Piotr Sosiński

 Okręg 4 – Tadeusz Lewandowski

 Okręg 5 – Krzysztof Skóra

Podziel się swoją opinią

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszej społeczności, aby być jednym z pierwszych informowanych o moich inicjatywach, projektach i działaniach w Parlamencie Europejskim - zapisz się teraz do newslettera!