Centrum Porad Prawnych

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Centrum Porad Prawnych, które działa przy biurze Prof. Ryszarda Legutki. Porady prawne udzielane są we Wrocławiu, w Wałbrzychu, Świdnicy, Legnicy oraz Jeleniej Górze. Istnieje mozliwość zwrócenia się po poradę prawną za pomocą poczty elektronicznej na adres mejlowy : poradyprawne@rlegutko.pl.

Wrocław 
Porady prawne odbywają się w każdy wtorek w godz. 10.00 – 15.00 w Biurze Posła do Parlamentu Europejskiego Prof. Ryszarda Legutki, Plac Solny 14 we Wrocławiu.
Porad prawnych udziela Przemysław Myszakowski.

Jelenia Góra 
Porady prawne odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 15.00-17.00 w Biurze Posła do Parlamentu Europejskiego Prof. Ryszarda Legutki, ul. Długa 4/5 w Jeleniej Górze. 

Legnica 
Porady prawne odbywają się w każdą środę w godz. 17.00-19.00 w Biurze Posła do Parlamentu Europejskiego Prof. Ryszarda Legutki, pl. Słowiański 1 w Legnicy.

Wałbrzych 
Porady prawne odbywają się w każdy piątek w godz. 09.00-10.00 w budynku przy ul. Słowackiego 8 w Wałbrzychu.
Porad prawnych udziela Radca Prawny Piotr Sosiński.

Świdnica 
Porady prawne odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 13.30-14.30 w Biurze Posła do Parlamentu Europejskiego Prof. Ryszarda Legutki, ul. Długa 6 w Świdnicy. Porad prawnych udziela Radca Prawny Piotr Sosiński.

Podziel się swoją opinią

Zapisz się do newslettera

Dołącz do naszej społeczności, aby być jednym z pierwszych informowanych o moich inicjatywach, projektach i działaniach w Parlamencie Europejskim - zapisz się teraz do newslettera!